بلیط هواپیما لحظه آخری سالوا سفر
گردشگري و سفر گردشگري و سفر .

گردشگري و سفر

10 جاذبه مسير تفليس به باتومي

 

10 جاذبه مسير تفليس به باتومي

 

 

1- خريد ميوه هاي محلي

 

2- ديدار از كليساي جامع "سورامي"

 

3- نان خوش طعم نازوكي

نان شيرين محلي به نام "نازوكي" يكي از سوغاتي هاي خوشمزه اي است كه فقط در جاده باتومي وجود دارد. نازوكي نوعي نان سنتي شيرين است كه روي آن را با شيره انگور شيرين و تزئين نموده اند. نازوكي را بعد از سورامي و در كنار جاده خواهيد ديد. زنان فروشنده روستايي در آلاچيق هاي چوبي در كنار جاده به پخت تنوري و فروش "نازوكي" مشغول هستند.

4- گلدان هاي قرمز 

 

5- صومعه سنت جورج و نقاشي هاي ديواري 

 

 

6- كافه هاي "زستافوني"

 

7- كوتايسي

كوتايسي دومين شهر پر جمعيت گرجستان است. معماري غالب در شهر كوتايسي، سبك مديترانه اي است. كليساي "باگراتي" در كوتايسي، يكي از مشخصه هاي معماري خاص كوتايسي محسوب مي شود. اين كليساي يكي از آثار تاريخي و ميراث فرهنگي گرجستان است كه در سازمان ثبت جهاني شده است.

 

8- گرجستان مينياتوري

 

 

 

9- انگشت هاي سبز

كلبه هاي سبز، ساخته شده با شاخه هاي بامبو و گياه چاي در كنار جاده، جاي مناسبي هستند براي گرفتن عكس سلفي!  خريد شاخه هاي بامبو به عنوان سوغاتي از كشور گرجستان نيز يكي ديگر از كارهايي است كه مي توانيد انجام دهيد.

 

 10- سواحل سياه

درياي سياه و ساحل سياه پوشيده از سنگ هاي آتشفشاني در منطقه "اوركي" ديدني است و دليل نامگذاري درياي سياه را شايد بتوان همين سنگ و ماسه هاي سياه دانست.

 

ليست هاي بليط ارزان قيمت چارتر را در سايت سالواتورز مي توانيد مشاهده كنيد.


برچسب: گرجستان, تفليس به باتومي, باتومي به تفليس, جاذبه هاي تفليس, جاذبه هاي باتومي, ديدني هاي باتومي, ديدني هاي تفليس, رستوران هاي باتومي, رستوران هاي تفليس, باتومي گرجستان, تفليس گرجستان, سفر به باتومي, سفر به گرجستان, بليط باتومي, بليط گرجستان, سفر ارزان باتومي, سفر ارزان تفليس, مسير تفليس به باتومي, مسير باتومي به تفليس, نان نازوكي تفليس, نان نازوكي باتومي,،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۴:۳۵ توسط:كاميار محمدي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :